Archív

Raktári alkalmazott Helmond, Hollandiában

ASchneider Electric az energiagazdálkodás globális specialistája, több mint 500.000 különböző termékkel rendelkezik, amelyek a legmodernebb technológiát alkalmazzák. Helmondban található raktárukban épületautomatizálás, otthoni automatizálás, kapcsolók és konnektorok, ipari biztonsági rendszerek, ipari vezérlőrendszerek, elektromos áramelosztás, elektromos hálózat automatizálás, Smart Grid, kritikus energiaellátás és hűtés adatközpontok számára.

Most keresnek motivált raktári dolgozókat a következő feladatokra:

  • A hangkiemelő rendszer vagy a szkenner használata;
  • EPT vezetése a raktárban;
  • Rendelés komissiózása;
  • Csomagolási megbízások;
  • Rendelés előkészítése kiszállításra;
  • Általános raktári feladatok.

Készen kell állnia, rugalmasnak és jó fizikai állapotban kell lennie ahhoz, hogy napközbeni munka közben állva tudjon dolgozni.

Ez egy hosszú távú állásajánlat.

ballot

Juttatások

Műszakpótlék:
18:00 - 20:00 - 125%
20:00 - 6:00 - 150%.

  • Angol nyelvű önéletrajz szükséges. Az önéletrajznak tartalmaznia kell a helyes e-mail címet és telefonszámot, valamint az egészségbiztosítás miatt a helyes hazai címet;
  • Vezetői engedély,
  • raktári tapasztalat.
  • Komoly és munkára kész
  • Rugalmas időbeosztás
  • Raktárban és EPT-vel szerzett tapasztalat előny lenne.

Nyelv

Kommunikatív angol nyelvtudás szükséges.