ÚJ

Pincér (tapasztalattal) Zeeland, Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 2 nap . Elérhető pozícók száma: 1/1Fizetés: tól 13.27€/h

Munka leírása

Partnerünk, az Albron, egy olyan étel- és italszolgáltató, amely egészséges, fenntartható és megfizethető lehetőségek biztosítására specializálódott. Center Parcs helyszíneken működnek, amelyek teljesen felszerelt, természetes környezetben található házikókkal rendelkeznek. A helyszín a beltéri és kültéri tevékenységek széles skálájáról ismert, így tökéletes nyaralási célpont.

Jelenleg tapasztalattal rendelkező felszolgálót keresnek csapatukba a Center Parcs egyik legnépszerűbb helyszínére, Zeelandba!

Pincérként a feladatai közé tartozik majd:

  • A vendégek kiszolgálása az étteremben/sznack bárban;
  • A piszkos edények összegyűjtése;
  • Az asztalok takarítása;
  • Egyszerű ételek/rágcsálnivalók (sült krumpli, fagylalt stb.) elkészítése;
  • Kávé és italok elkészítése;
  • Rendelések felvétele és egyeztetés a konyhával;
  • A számlázás és a kifizetések kezelése;
  • Egyéb kapcsolódó feladatok.

A pozíció kezdő fizetése bruttó 13,27 €/óra. Ez egy hosszú távú és teljes munkaidős állás, túlóra lehetőségével.

A munkaidő hétfőtől vasárnapig tart, reggel 6:00 és este 11:00 óra közötti műszakokban, a fő munkaidő 12:00 és este 8:00 óra között. A műszakok nem lesznek 8 óránál/napnál hosszabbra tervezve, a szünetekről pedig az emeleten vagy a közvetlen vezetővel egyeztetve állapodnak meg.

Az új alkalmazottak bejáráson vesznek részt; kapsz egy pajtást, aki végigkísér a betanulási időszakon. Az első munkanapokon egyszerű feladatokat fogsz végezni, például az asztalok takarítását, majd lassan elkezded kiszolgálni a vendégeket és hasonló feladatokat fogsz ellátni.

Az Albron alkalmazottjaként kedvezményes étkezést kaphatsz (pl. all you can eat 4 €-ért), vagy használhatod a cég étkezdéjét, hogy magad készítsd el az ételt. Emellett tökéletes lehetőséget kapsz arra is, hogy egy fárasztó munkanap után kikapcsolódj, hiszen a Center Parc mindössze 2 km-re található a strandtól.

Ne feledje, hogy ékszerek vagy órák viselése a munkafolyosón nem megengedett. A hosszú hajat kontyba kell kötni, a mobiltelefonokat pedig munka közben el kell tenni.

A cég biztosítja a munkaruhát.

ballot

Juttatások

- 8,33% szabadságpótlék

accessibility

Készségek

  • A pozícióra való jelentkezéshez angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Vendéglátásban szerzett korábbi tapasztalat szükséges (éttermek, szállodák, bárok, ügyfélszolgálati munkakörök);
  • Fitt és jó fizikai állapotban;
  • Vendégszerető, meleg és barátságos megjelenés;
  • Képes számolni és a latin ábécét olvasni;
  • Szakács vagy pincér/felszolgáló végzettség előnyt jelent;
  • Eladásorientált hozzáállás és stressztűrő képesség;
  • Csapatjátékos, erős felelősségtudattal;
  • Hajlandó több nemzetiséggel együtt élni és dolgozni;
  • Elérhető, hogy hosszabb ideig Hollandiában maradjon.

language

Nyelv

Minimum B1 szint angolból.