Archív

Padlóbevonat Eindhoven, Hollandiában

Hollandiai partnerünk, az UZN padlóburkoló szakmunkástanulókat keres csapatába.

Szeretnél egy igazi szakmát megtanulni? Elhivatott személyiség vagy, aki egy növekvő nemzetközi vállalat részévé szeretne válni? Ez a megfelelő ajánlat a számodra!

A napi feladataid közé tartoznak majd a következők:

  • A padlóburkolat lerakásának előkészítése a felület tisztításával és ellenőrzésével;
  • Az aljzatburkolat beépítése és az esetleges hibák javítása;
  • Az anyagok előkészítése a padlóburkoló többi részének.
  • Segítsen a padlóburkolónak az epoxi padlót az előírásoknak és a terveknek megfelelően beépíteni;
  • Minden biztonsági szabály és előírás betartása;
  • Egyéb kapcsolódó építési feladatok.

Ez egy teljes munkaidős állásajánlat.A munka különböző műszakokban van megszervezve. Heti 37,5 óra garantált munkaidő plusz 10/25 plusz óra.

A vállalat személyes útmutatást és bizonyítványok megszerzését kínál a tanulási folyamat során. Az ügynökség szükség esetén cipőt és ruhát biztosít (ha a jelöltek összesen 200 óránál kevesebbet dolgoznak, akkor a fizetés árát dedikálják).

Készségek

  • Az álláshirdetésre angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Fizikailag egészséges és erős, felkészült a fizikai munkára;
  • Építőipari tapasztalat előnyt jelent;
  • Ügyesen bánik a szerszámokkal és építőanyagokkal;
  • Önálló, precíz és pontos munkavégzésre való képesség;
  • VCA-tanúsítvány, vagy hajlandó azt az ügynökségen keresztül megszerezni (ingyenesen, és anélkül is elkezdheti a munkát);
  • Rugalmasság a munkaidőbeosztás és a feladatok tekintetében;
  • Kész több nemzetiséggel együtt dolgozni;
  • Hosszú távú hollandiai tartózkodásra való készség.

Nyelv

Angol nyelvtudás: B1