Archív

Order picker (EPT segítségével) Vianen, Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 276 nap . Elérhető pozícók száma: 4/4Fizetés: tól 10.52€/h

Munka leírása

Holland partnerünk, a Van Vliet
Transport logisztikai szolgáltatót nyújt a Benelux-államokban. A
vállalat jelenleg tapasztalt raktári munkásokat keres.

Az Ön feladata a következő:

  • Termékek gyűjtése, csomagolása,
    válogatása, szkennelése és jelölése, szállításra való
    felkészítés a végfelhasználó számára;

  • Tehergépkocsi be- és kirakodása
    – ez főleg férfiak munkája (mivel 20 kg-os csomagolást kell
    felemelni). Az árukat be kell szkennelni és ki kell venni a
    raklapról. A szkenner meghatározza az áruk helyét a raktárban.
    A munka fizikailag igényes.

Egyéb feladatok a
következők:

  • EPT (elektromos emelőkocsi)
    vezetés – ha a munkavállalónak már van tapasztalata;

  • Ellenőrizze, hogy a termékek
    megfeleltek-e a minőségnek, és hiba esetén értesítse a
    fönököt.

  • Tartsa tisztán a munkaterületet;

  • Egyéb raktározási feladatok.

A váltások 15:00 és 02:00 között
változnak
. Előfordulhat, hogy a munkavállalóknak túlórázni kell
a napi célok elérése érdekében.

Hosszú távú állásajánlat –
Legalább egy év tartózkodás szükséges Hollandiában. Önnek
lehetősége van egy nyaralásra is.

accessibility

Készségek

  • Angol nyelvű önéletrajz szükséges;

    • A raktári munkás tapasztalata előnye;

    • Erős és egészséges nehéz dobozok emelésére;

    • Rugalmasság;

    • Csapatjátékos;

    • Jó kommunikációs készség angol vagy holland nyelven, mivel a raktári rendszer angol és holland;

    • Vezetői engedély - B kategória kötelező, mivel a szállás túl messze lehet a kerékpározáshoz;

    • Elérhetőség Hollandiában legalább egy évig.

language

Nyelv

Angol vagy holland nyelvtudás (olvasás és írás) jó ismerete, mivel a tárolórendszer angol (B2 szint) és holland (A2 szint).