Megrendelő / EPT sofőr (fagyasztó osztály) Waalwijk, Hollandiában, 11,46€ -től órára

Nyitott pozíció 10 nap számára. Elérhető pozícók száma: 1/1

A SPAR Hollandia egyik legnagyobb élelmiszer-kiskereskedője. A vállalat jelenleg Megrendelőket ( order picker ) / EPT sofőröket keres a Friss, Fagyasztó és a KW osztályhoz.

A megrendelő / EPT-sofőr a következő feladatokért felel:

  • Gyűjtse az élelmiszeripari termékeket a megrendelések szerint;
  • Megrendelés hangfelvétel-rendszer használata  (holland / angol nyelven -betanítást biztosítunk);
  • Raklapok be-és ki rakodása az EPT segítségével ;
  • Jelentsen a műszakvezetőnek minden termékhibát;
  • Tisztítsa meg a munkaterületet;
  • Egyéb kért feladatok, ha szükséges.

A fizetés a tapasztalatoktól és az osztálytól függően változik:

10,60 EUR / bruttó óra> KW Osztály;

11,30 EUR / bruttó óra> Friss osztály;

11,46 EUR / bruttó óra> Fagyasztó osztály. Kiegészítő támogatás + 0,99 EUR / bruttó óra a fagyasztóban végzett munkaért.

A hőmérséklet az osztálytól függően változik. A friss osztályban dolgozóknak néha a fagyasztóban is dolgozniuk kell: A fagyasztó osztály> -15ºC -25ºC-ig; Egyéb osztályok> + 4 / + 6ºC vagy annál több. A munkavállalókat meleg ruhával és biztonsági cipővel látják el.

A munka 2 műszakban, hétfőtől szombatig zajlik (reggeli műszak> 6:00 – 15:00 vagy délutáni műszak> 15:00 – 00:00). A munkavállalóknak fel kell készülniük túlórák elvégzésére, esetleg vasárnap és ünnepnapokon történő munkavégzésre.

Hosszú távú munkahelyi ajánlat.

Készségek

  • A pályázathoz szükséges az angol önéletrajz;
  • A tapasztalat  a fagyasztó -15ºC -25ºC-os raktárban történő munkavégzésel kötelező;
  • Az EPT vezetési tapasztalata és tanúsítása kötelező;
  • Jó számítógépes és számítási készség, valamint a részletekre való figyelem;
  • Képesség gyors ütemben dolgozni és a biztonsági szabályokat követni;
  • Motiváció ;
  • Egészséges és ellenálló a hőmérséklet-változásokkal és a nehéz csomagolásokkal szemben;
  • Elérhetőség hosszú távú munkavállaláshoz Hollandiában.

Kiváló angol kommunikációs készség (B2 szint). Az ügynökség érkezéskor ellenőrzi angol nyelvtudását.