Archív

Logisztikai dolgozó (rakodó) Barneveld, Hollandiában

Ön egy nagy logisztikai vállalatnál dolgozna, amely teherszállításra (állati takarmány) szakosodott. A vállalat különböző méretű zsákokba csomagolja a takarmányt, és ezeket és raklapokat szállít Hollandia-szerte. A vállalat raktározási szolgáltatásokat is nyújt ügyfeleinek.

Az Ön munkahelye Barneveldben lenne. Logisztikai dolgozóként a teherautók ki- és berakodásáért lenne felelős.

A Kommernél dolgozó feladataid közé tartozhatnak:

  • Az állati takarmányt tartalmazó zsákok kirakodása,
  • raklapok megrakodása, a zsákok elszállítása egy bizonyos mechanizmushoz, ahol a zsákokat levágják,
  • a zsákok beöntése egy speciális mechanizmusba, amely újraosztja a takarmányt és újracsomagolja az ügyfél igényei szerint.
  • a munkaterület tisztán tartása
  • egyéb logisztikai feladatok

A munkahely hőmérséklete normális, nem hideg, a valóságban a kültéri hőmérséklet, mert gyakran dolgozik a kosnál. Rugalmasnak kell lenned a munkaidő beosztásban, előfordulhat, hogy túlórákat kell vállalnod. Houfing lesz található kerékpár távolságban.

Wr egészséges és erős jelentkezőt keres, mivel ez egy fizikailag megterhelő munka.

  • Az állásra való jelentkezéshez angol nyelvű önéletrajz szükséges.
  • Szagokkal szembeni túlérzékenység nélkül.
  • Logisztikai vagy rakodói tapasztalat előnyt jelent
  • legalább 1 éves hollandiai tartózkodásra való hajlandóság.
  • csapatmunkára és önálló munkavégzésre való képesség
  • Készen áll kerékpárral járni munkába

Nyelv

Angol A2