Archív supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK

Logisztikai dolgozó Waalwijk, Hollandiában

Holland partnerünk, a BOL.com raktári dolgozókat keres 2 telephelyére: Waalwijk és Tilburg. Egy nagy raktárban/gyárban fogsz dolgozni, ahol a legnagyobb holland webáruházak áruit tárolják. Az emberek normál éghajlati körülmények között dolgoznak. Minden vállalatnál munkavédelmi utasításokat kapnak, amelyeket ennek megfelelően kell betartani.
Érdekel a logisztika és nyitott vagy a kihívásokra? Ön egy igazi “nekifutó”?

A vállalat logisztikai részlegén több pozíciót is be lehet tölteni: komissiózó, bejövő, visszáru munkatárs stb. ahol a vállalaton belül fejlődhetsz, sőt, bizonyos feladatok elvégzésére be is képeznek.
Ezek lesznek a fő feladataid:
  • A megrendelések összegyűjtése, csomagolása és elküldése, biztosítva, hogy a megfelelő megrendelt tételek időben megérkezzenek a megrendelőhöz;
  • A megrendelések komissiózása és feldolgozása hangos komissiózással, headset vagy szkenner használatával;
  • Gépek vezetése az áruk begyűjtésére és teherautókra való feladására (ha megfelelő tapasztalattal rendelkezik);
  • Minőségellenőrzés és visszaküldés ellenőrzése, a műszakvezető tájékoztatása a termékek hibáiról.
munkaidő hétfőtől vasárnapig 3 műszakban váltakozik: délelőtt, délután vagy éjszaka. Előfordulhat, hogy a napi célok elérése érdekében túlórát kérnek az emberektől. Részmunkaidős és teljes munkaidős lehetőségek.

Hosszú távú munkalehetőség.
ballot

Juttatások

Este: 10% (minden munkaidőben 19:00 - 00:00)
Éjszaka: 25% (Minden munkaidő 00:00-07:00)
Túlóra: 25% (minden 8 órán túli munkaóra)
Szombat: A juttatás a teljes műszakra vonatkozik.
Vasárnap: 50% (A műszak vasárnap kezdődött. A pótlék a teljes műszakra jár)
Szabadnap: 50% (Újév napja, húsvét 1. és 2. napja, május 5. minden ötödik évben, Király napja, valamint karácsony 1. és 2. napja. A szolgálat munkaszüneti napon kezdődött. A pótlék a teljes műszakra jár)

Szabadság: 8%-os szabadságpótlék a bruttó fizetésből, közvetlenül a bérkifizetésekkel együtt kerül kifizetésre.

  • Logisztikai, csomagolási és termelési környezetben szerzett tapasztalat Előnyt jelent, de a motiváció még fontosabb;
  • A jelöltnek jól kell tudnia számolni (a csomagolandó termékek száma);
  • A jelöltnek jól kell tudnia számokat és karaktereket olvasni, hogy csökkentse a hibákat a komissiózási folyamat során;
  • Képes gyors tempóban, csapattagként vagy önállóan dolgozni;
  • Rugalmasság az egész napos állásra és gyaloglásra;
  • Pontosság és rugalmasság a munkafeladatok és a munkarend tekintetében;
  • Motiváció arra, hogy hosszú távon Hollandiában dolgozzon és éljen.

Nyelv

Angol nyelvi szint: kommunikatív A2