Archív

Loader Tilburg, Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 256 nap . Elérhető pozícók száma: 2/2Fizetés: tól 11.69€/h

Munka leírása

A DB Schenker a világ egyik vezető globális logisztikai szolgáltatója, amely szárazföldi szállítással, világméretű légi és tengeri fuvarozással, szerződéses logisztikával és ellátási lánc menedzsmenttel támogatja az ipart és a kereskedelmet a globális árucserében.  A vállalat jelenleg tapasztalt rakodómunkást keres, aki képes az áruk (ki)rakodására, valamint a termékek raktárban történő mozgatására.

Van tapasztalata a be- és kirakodásban? Akkor ez a megfelelő állás az Ön számára.

Feladataid közé tartoznak majd a következők:

  • Teherautók be- és kirakodása áruval;
  • A teherautókról le- és felpakolandó termékek gondos kezelése;
  • A sérülések azonosítása és a hiányok vagy minőségi hiányosságok jelentése;
  • Egyéb feladatok elvégzése, amelyeket esetleg rád bíznak.

A bruttó órabér a következőképpen alakulna:

Állandó óradíj 10,61 € + RRP 0,15 € = 10,76 € + 8,75% téeszpótlék = összesen 11,69 € bruttó órabér.

Ez egy hosszú távú, teljes munkaidős ajánlat. A munka két műszakban (06.00-14.00 vagy 15.30-24.00) történik.

accessibility

Készségek

  • Az állásra való jelentkezéshez angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Raktári be- és kirakodási tapasztalat szükséges;
  • Rendszedői tapasztalat előnyt jelent;
  • Túlórázásra való készség;
  • Komoly és gondos hozzáállás a munkához;
  • Jó figyelem a részletekre, gyors munkavégzés esetén;
  • Hajlandóság a különböző típusú készletekkel való munkavégzésre, hőmérséklet-szabályozott területeken;
  • A Hollandiában való hosszabb távú tartózkodásra való képesség.

language

Nyelv

Angol nyelvtudás minimum B1szintű.