Archív

komissiózó (hideg környezet) Sint Annaparochie, Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 278 nap . Elérhető pozícók száma: 2/2Fizetés: tól 10.71€/h

Munka leírása

Hollandiai partnerünk, a gyümölcsök és zöldségek
vitathatatlan specialistája, komissiózó munkatársakat keres csapatába. A
Smeding több mint 1800 termékből álló élelmiszer-szolgáltatást kínál, és az
“egészséges kombinációkra” összpontosít, valamint elkötelezett a
fenntartható üzlet iránt.

A Smedingnél komissiózóként a következő feladatokért leszel
felelős:

  • megrendelések és termékek összegyűjtése hangalapú
    rendszer segítségével;
  •           a szupermarketbe kerülő termékek összekészítése;
  •           élelmiszer-előállítással kapcsolatos munka;
  •           általános feladatok, amelyekre megkérnek;

Két műszakos munkarend van, ehhez rugalmasan kell
alkalmazkodni. Komissiózóként készen kell állnod arra, hogy hűvösebb
környezetben dolgozz, mivel a hőmérséklet + 3ºC és + 6ºC között mozog. A védőruházatot a vállalat biztosítja

accessibility

Készségek

  • A pályázathoz angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Készen kell állni a hideg környezetben való munkavégzésre;
  • A komissiózóként szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Nyitottság és hajlandóság mind az önálló, mind a csapatban végzett munkára;
  • Hosszú hollandiai tartózkodás lehetősége.

language

Nyelv

Erős angol nyelvtudás (B1 szint)