Archív

Komissiózó , Hollandiában

Hollandiai partnereink hatékony és innovatív megközelítéssel felelősek a szénszűrők fejlesztéséért és összeszereléséért. A fejlesztés és a forgalmazás minden egyes fázisát folyamatosan koordinálják és kritikusan vizsgálják. Jelenleg olyan dolgozóra van szükségük, aki többféle munkát is el tud végezni.

Ha komoly hozzáállással rendelkezel és szeretnél gyártási feladatokat fejleszteni, akkor ez a munka Neked való!

A CF Groep raktári dolgozójaként a következők lesznek a feladataid:

  • Termékek csomagolása és felragasztása;
  • A termékek komissiózása és kiválasztása;
  • Minden olyan termék jelentése, amely nem felel meg az előírásoknak;
  • Általános raktári feladatok ellátása.

A fizetést 4 hetente fizetik, és egy műszakot vállalsz, általában hétfőtől péntekig, 06:00 és 15:00 között. Rugalmasnak kell lenned az időbeosztást illetően, mivel előfordulhat, hogy szombatonként is dolgozni kell.

Ahogy fejleszted a készségeid, úgy képeznek ki más feladatok elvégzésére különböző pozíciókban. A vállalatnál jó a munkahelyi légkör, és jó munkakörülményekkel jutalmazzák az embereket.

  • A pozícióra való jelentkezéshez angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Komoly és jó szervezőkészséggel rendelkezik;
  • Raktárakban szerzett tapasztalat előny;
  • Erős és jó fizikai állapotban van;
  • Csapatmunka mentalitás, valamint képesség az önálló munkavégzésre;
  • Hosszútávú (legalább 6 hónapos) hollandiai tartózkodásra való hajlandóság;

Nyelv

Jó angol nyelvű kommunikációs készség (minimum B1)