Archív

Komissiózó Geldermalsen, Hollandiában

Holland ügyfelünk, Simon Loos jelenleg komissiózókat keres, hogy csatlakozzanak a geldermalseni logisztikai központjukhoz hűtött raktárba.A Simon Loos cég vezető logisztikai szolgáltató, széleskörű tapasztalattal rendelkezik a bejövő, tároló, kimenő, szállításon belüli, cross-dokkoló, raktárkezelési, rendelési és visszacsomagolási logisztikai  csomag kínálatában.

Feladatai a következők lesznek:

  • Munka egy nagy logisztikai raktárban hűtött részlegen élelmiszerekkel (2–6ºC fok);
  • Megrendelések felvétele a raktárban holland hangfelvevő rendszerrel;
  • Áruk kiválasztása és raklapokra helyezése óvatosan és logikusan;
  • Kézi szkenner segítségével gyűjteni a megrendeléseket;
  • A kért egyéb feladatok.

Ez egy hosszú távú teljes munkaidős ajánlat 160 óra 4 hetente garantáltan, hétfőtől péntekig 12: 00 vagy 13: 00-21: 00 vagy 23: 00 óráig) a jelölteknek hajlandónak kell lenniük arra, hogy rugalmasak legyenek az időbeosztással és szükség esetén hétvégén is dolgozzanak. A fizetés bruttó 1570,20 € lesz (4 hetente fizetik).

A dolgozók szobánként 3-4 fővel osztják meg szállásukat. Heti előleg igényelhető (75 EUR).

A voice picking holland nyelven van. Kisebb teszt lesz, amellyel ellenőrizhetjük, hogy a jelöltek ismerik-e az egyszerű szavakat és számokat azon a nyelven, amelyhez egy adatlapot kapnak hogy megtanulják a vizsga előtt.

ballot

Juttatások

műszakpótlék
Extra órák: +0,90 €/óra
Vasárnap és munkaszüneti napokon: 200%

Készségek

  • Angol nyelvű önéletrajz szükséges,
  • Plusz lesz a logisztikai tapasztalat, mint megrendelő.
  • A holland nyelv alapismerete, számok és alap szavak (lesz egy kis teszt);
  • Képes gyors tempójú környezetben dolgozni;
  • Rugalmasság a munkaidővel és a beosztással;
  • Felelősségtudat és motiváció;
  • Képesség önálló és csapatmunkára;
  • Hosszú távú hollandiai tartózkodás.

Alapszintű holland és angol (A2 szintű) nyelvtudás vagy lengyel nyelvtudás.