Archív

Gyártási munkások (műanyag hordók gyártása) Moerdijk, Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 275 nap . Elérhető pozícók száma: 1/1Fizetés: tól 11.51€/h

Munka leírása

Partnerünk, a SCHÜTZ Benelux a csomagolórendszerek teljes termékpalettáját és teljesen új szolgáltatási megoldásokat kínál ügyfeleinknek. 95.000 négyzetméteres területével a SCHÜTZ az egyik legnagyobb és legmodernebb gyártóüzemünk.

A vállalat jelenleg termelési dolgozókat keres csapatába!

Az Ön napi feladatai a következők lesznek:

  • A műanyag hordók gyártási folyamatának követése;
  • a műanyag hordók tisztítása;
  • egy napi célérték elérésének biztosítása, amelyet az egész csapatnak teljesítenie kell;
  • a csomagolandó termékek számának gondos nyomon követése;
  • a műszakvezetőnek jelenteni minden termékhibát;
  • a biztonsági utasítások és előírások betartása;
  • szükség esetén egyéb kért feladatok elvégzése.

A vállalat stabil, hosszú távú munkatársakat keres. A munka különböző műszakokban van megszervezve. . A vállalat képzést és munkaeszközöket biztosít.

A munkakörnyezet szobahőmérsékletű és sajátos műanyag szagú.

ballot

Juttatások

műszakpótlék ( 118% )

accessibility

Készségek

  • Az álláshirdetésre angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Korábbi gyártási tapasztalat előnyt jelent;
  • Képesség a speciális műanyagszagú és hangos környezetben való munkavégzésre;
  • Fizikai alkalmasság, képes az utasítások követésére, egyszerű matematikai feladatok elvégzésére, és képes koncentrálni;
  • Rugalmasság a munkaidő-beosztásban;
  • Kész több nemzetiséggel együtt dolgozni és élni;
  • Rugalmasság a tanulásban és a többfeladatú munkavégzésben;
  • Hosszú távú hollandiai tartózkodásra való hajlandóság.

language

Nyelv

Angolul: A2/B1