Archív

Gyártási munkás (élelmiszeripari részleg) Oosterhout, Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 256 nap . Elérhető pozícók száma: 10/10Fizetés: tól 10.67€/h

Munka leírása

ollandiai partnerünk, a Dalco Food az ízletes étkezési alapanyagok, snackek és hozzávalók fejlesztésének és gyártásának specialistájává nőtte ki magát. Vegetáriánus és vegán termékekkel egyaránt rendelkeznek, így rengeteg ügyfélnek van repertoárjuk. Most éppen új kollégákat keresnek az Oosterhoutban található gyártócsapatukba.

A Dalco Food munkatársaként a termékkeverő részlegben a következők lesznek a feladataid:

  • összekevered a megfelelő összetevőket az ételek előállításához;
  • készen állsz a zsákos, akár 25 kg-os termékek átvételére;
  • ellenőrzi az összes lemért terméket és a gyártási bizonylatokat;
  • betartja a higiéniai és biztonsági előírásokat;

A munkahely kellemes, és csapatban fogsz dolgozni egy több műszakos munkarendben. Rugalmasnak kell lennie a műszakos és időbeosztásos munkavégzéshez. Heti 40h/hetes garantált minimum, a fizetés pedig a tapasztalattól függően bruttó 10,67/13,55 €/óra között van, plusz 114%-os műszakpótlék (a szabadságpénz és a szabadságnapok külön gyűjthetőek).

ballot

Juttatások

műszakpótlék 114 %

accessibility

Készségek

  • Az állásra való jelentkezéshez angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • A gyártási tapasztalat előnyt jelent;
  • Élelmiszer-előállítással kapcsolatos tapasztalat előny lenne;
  • Rugalmasan, váltott műszakban történő munkavégzés;
  • Fizikailag erősnek kell lennie ahhoz, hogy akár 25 kg-os zsákokat is fel tudjon venni;
  • Figyelem a részletekre és a tisztaságra;
  • Hollandiában való hosszabb távú tartózkodásra való képesség.

language

Nyelv

Legalább b1-es szintű angol tudás