Archív supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK

Gyártási dolgozó (pékség) Born, Hollandiában

Partnerünk, a Poppies Bakaries büszkén folytatja az 1935-ben megkezdett hagyományt. A vállalat ma már több mint 1000 alkalmazottat foglalkoztat 14 gyártóüzemben, és a világ 57 országába értékesít. Az értékesítési szervezetek globális hálózata keményen dolgozik azon, hogy a Poppies Bakeries-t világszerte megismertesse a vásárlókkal.

A vállalat jelenleg termelési dolgozókat keres csapatába!

Az Ön napi feladatai közé tartoznak majd:

  • Sütemények feldolgozása a gyártósoron;
  • dobozok megtöltése süteményekkel az utasításokat követve;
  • az esetleges termékhibák jelentése a műszakvezetőnek;
  • a munkaterületed tisztán és rendben tartása;
  • az élelmiszerbiztonsági és higiéniai irányelvek betartása;
  • egyéb kapcsolódó termelési feladatok elvégzése.

Ez egy hosszú távú, teljes munkaidős állásajánlat.A vállalat alapképzést és munkaeszközöket biztosít. Ügyeleti idők (minden műszak előtt legalább 30 perccel jelen kell lenni a váltás stb. miatt).

Nadrágot és zárt cipőt kell viselni, az élelmiszer-előállításban ékszer és műköröm/műköröm nem megengedett!

ballot

Juttatások

6:00 és 6:30 között=134%
18:30 és 22:00 között= 134%
22:00-tól 00:30-ig= 134%
00:30-tól 4:30-ig= 134%
4:30-tól 6:00-ig= 134%

Készségek

  • Az álláshirdetésre angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Fizikailag egészséges és erős, felkészült a fizikai munkára;
  • Előnyt jelent a gyártási tapasztalat;
  • Ékszer vagy műköröm/műszempilla, smink nem megengedett;
  • Rugalmas munkaidő-beosztás;
  • Képesség a higiéniai szabályok betartására;
  • Készen áll több nemzetiséggel együtt dolgozni;
  • Hosszú távú hollandiai tartózkodásra való képesség.

Nyelv

Kommunikáció képes angol: A2