Archív

EPT járművezető tapasztalattal ( VOG-gal) Waalwijk, Hollandiában

Syncreon az informatika területén a bejövő és kimenő anyagok és termékek logisztikai szolgáltatásaira szakosodott szolgáltató. Waalwijkban és Tilburgban elosztóközpontok működnek a fogyasztói elektronikai ipar több nagy ügyfele számára.

A vállalat EPT sofőröket keres csapatába!

Az Ön napi feladatai a következők lesznek:

  • Elektronikai cikkek begyűjtése a kijelölt részlegből;
  • raklapok be- és kirakodása EPT-t vezetve a raktárban vagy teherautókba történő tárolás céljából;
  • jelenteni a műszakvezetőnek minden termékhibát;
  • az összes biztonsági szabály és előírás betartása;
  • szükség esetén egyéb kért feladatok elvégzése.

Ez egy hosszú távú, teljes munkaidős állásajánlat. A munka az osztálytól függően különböző műszakokban van megszervezve. A napi célok elérése érdekében túlóra is kérhető!

Az ügynökség a képességeidtől függően a különböző részlegek egyikébe helyezi el. A párok szétválhatnak, hogy különböző osztályokon/műszakokban dolgozzanak.

Holland VOG-ot (bűnügyi nyilvántartási okmányt) kell benyújtania. Az ügynökség segíthet ennek megszervezésében, ennek költsége 42 €, amelyet a munkába álláskor levonunk a fizetéséből.

A jelölteknek munkavédelmi cipőt és farmert kell vinniük!

ballot

Juttatások

Szombat = az alapbér 50%-a hozzáadva
Vasárnap/ünnepnap pótlék az alapbér 100 %-a
Mo- P túlóra= 30%
12,01 €/ h = 11,09 € + hetente fizetett szabadságpótlék

  • A pozícióra való jelentkezéshez angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • EPT tapasztalat vagy bizonyítvány kötelező;
  • Képesség gyors tempójú környezetben dolgozni;
  • Készség több nemzetiséggel együtt dolgozni és élni;
  • Jó számítógépes és számolási készség és figyelem a részletekre;
  • Különböző időbeosztásban és munkaidőben való munkavégzésre való rendelkezésre állás;
  • Önálló és csapatmunkára való képesség;
  • Hosszú távú hollandiai tartózkodásra való képesség.

Nyelv

Angol nyelvtudás: B1