Archív supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK
language
ANGOL NEM SZÜKSÉGES

Eperszedők Bladel, Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 256 nap . Elérhető pozícók száma: 4/4Fizetés: tól 10.24€/h

Munka leírása

Holland partnerünk szezonális mezőgazdasági alkalmazottakat keres eperszedésre. A munka főleg az üvegházban történik, és néha kint állványok alatt.

Ha van tapasztalata a mezőgazdaságban, ez a megfelelő munka az Ön számára!

A feladatai a következők lehetnek:

  • Eper szedése;
  • Az epervirágok levágása;
  • Munka gyors ütemű környezetben;
  • Munka állva egész nap.

A munka egy műszakban zajlik, hétfőtől szombatig, mindig 6:00 és 8:00, valamint 17:00 és 18:00 óra között,  (hetente 38–48 óra, 135% fizetett a túlórákért). Ez a munka szezonális, jelenleg munkatársakat keresünk március és december között, főszezon  április és május . A jelentkezőknek fizikailag erősnek és egészségesnek kell lenniük, mivel ez igényes munka lehet.

A növények nincsenek a földön, derékmagasságban vannak ültetve, a könnyű szedés érdekében. Ha   alacsonyabb, mint 165 cm, akkor lehet, hogy létrán vagy széken kell dolgoznia.

A külföldről érkező jelölteknek karanténban kell maradni. (  5 nap után COVID teszt ), és ha negatív április 12-én, hétfőn kezdhetnek dolgozni .Ez egy hónapos projekt,  miután a munkavállalókat más  cégekbe helyezik át.

accessibility

Készségek

  • Motiváció a munkára az eperszedési szezonban;
  • Rugalmas a  munkafeladatokkal,
  • Képesség egész nap állva  dolgozni;
  • Az ékszerek és az akril / festett vagy hosszú körmök tilosak;
  • Alkalmas cipő csúszós padlón való járáshoz (a szandál nem megfelelő);

language

Nyelv

Kommunikatív angol nyelvtudásra van szükség