Archív

Asztalos (heti 400 nettó) , Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 278 nap . Elérhető pozícók száma: 2/2Fizetés: tól 0€/h

Holland partnerünk a Linex tetőszerelésre és gyártásra szakosodtak.

Feladatuk az előre gyártott tetőelemek összeszerelése, beleértve az ereszcsatorna-rendszert és a csővezetékeket is, a hulsti Linex gyártócsarnokban. Ezután a teljes tető egyszeruen felszerelhető az építkezésen.

A cég jelenleg motivált és tapasztalt asztalosokat keres. Tapasztalt alkalmazottak csapatában fog dolgozni komplett előtetők és tetőablakok gyártásán és összeszerelésével. Az elemeket és alkatrészeket csapatkörnyezetben állítja elő a megadott időn belül megadott műszaki rajzok szerint.

Asztalos feladatai a következők lehetnek:
  •  műszaki rajzok olvasása
  • keretek és a belső burkolatok készítése
  • szerkezeti elemek alkalmazása
  • fóliák és szigetelőanyagok alkalmazása
  • Csatlakoztassa a léceket
  • Tetőablakok telepítése és gyártása

Ez egy hosszú távú ajánlat, a jelentkezőknek rugalmasnak kell lenniük. Teljes munkaidős állás  kb heti 40 órával. A munka fizikailag megterhelő lehet, egészséges és erősnek kell lennie.

Készségek

  • Angol nyelvű önéletrajz szükséges.
  • Képes olvasni a műszaki rajzokat,
  • Képes betartani az utasításokat, önállóan vagy csapatban dolgozni,
  • A hasonló pozíción szerzett tapasztalat plusz lesz.
  • Tapasztalat az asztalosmunkában.
  • Hosszú távú munkát keres Hollandiában
  • Rugalmasság

Az angol nyelvtudás kommunikatív szinten kötelező, minimum B1.