Archív

Traktoros (heti 370 € nettó) , Belgiumban

Holland ügyfelünk, Graszoden traktorosokat keres fű termesztési cégükhöz. Szakterületük a különféle helyeken telepítendő fű termesztése és értékesítése, valamint gondoskodnak a fű elszállításáról ügyfeleikhez is.

Ha rendelkezik T kategóriás vezetői engedéllyel, ez a megfelelő munka az Ön számára!

A Graszoden alkalmazottaként elvégzendő feladatok közé tartozhatnak a következők:

  • Vetés és kaszálás a füves területen;
  • A fű  permetezése;
  • A fű betakarítása;
  • Segítség a komposzt készítésében;
  • Rakodás és kirakodás.

Motivált munkavállalókat keresünk, hogy csatlakozzanak ehhez a családi vállalkozáshoz, akik nagyon elkötelezettek lesznek a cégnek. A bér kb. heti 370 euró netto, a munka kora reggeltől délutánig zajlik.

A karantén időszakában Belgiumban a munkavállalóknak a cég munkanapokon + – 50 € / naponta  fizet (tehát hétfőtől péntekig).

Készségek

  • Angol nyelvű önéletrajz szükséges a jelentkezéshez;
  • A T kategóriás engedély kötelező;
  • Tapasztalat a traktorok vezetésében;
  • Rugalmasság a munka ütemezésével és az órákkal;
  • Hasonló tapasztalat plusz lesz;
  • Rugalmasság a munkafeladatokkal;
  • Hosszú távú tartózkodási lehetőség Belgiumban;
  • Proaktivitás és motiváció.

Angol nyelvtudás minimum B1szintű , vagy lengyel nyelvtudás.