Archív

Operátor - csokoládégyártás (tapasztalattal és műszaki ismeretekkel) Sint-Niklaas (Belgium), Belgiumban

Partnerünk, a Q chocolate egy belga székhelyű családi vállalkozás 2004 óta. Ők csokoládészeletek, kakaóporos trüffelek és pralinék gyártására specializálódtak. A vállalat jelenleg tapasztalt termelési munkatársat keres Sint-Niklaas-icsapatába.

Ha van tapasztalata a termelésben és gépkezelőként, akkor ez a megfelelő állás az Ön számára!

Az Ön napi feladatai közé tartoznak majd a következők:

  • Egy automatizált gyártósor beállítása, vezérlése és felügyelete;
  • A létrehozási, előkészítési és iktatási folyamat felügyelete;
  • A munkaállomás ellátása anyagokkal és termékekkel, illetve a készletek ellenőrzése;
  • A termékek vagy hulladékok szállítása a raktárba, a feladási vagy újrahasznosítási területekre stb;
  • Tevékenységi adatok rögzítése;
  • A termékek csomagolása a jellemzők, a megrendelések és a szállítási mód szerint;
  • Gépek vagy berendezések megelőző vagy javító alapkarbantartásának elvégzése;
  • A termékek látható eltéréseinek felderítése és lokalizálása, valamint a termékek szétválogatása (szín,…);
  • A gyártósor takarítása a gyártási nap végén.

Ez egy hosszú távú, teljes munkaidős állásajánlat.A munka két műszakban történik. Az órabér bruttó 14,70 euró.

Apozícióhoz szükséges munkaruhát és betanítást biztosítunk.

Készségek

  • Az álláshirdetésre angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Üzemeltetői tapasztalat;
  • Képesség a gépek karbantartására és javítására;
  • Önálló és pontos munkavégzésre való képesség;
  • Fizikai alkalmasság és az élelmiszeriparban való munkavégzésre való alkalmasság;
  • Figyelem a higiéniára és az élelmiszerekkel való munkavégzésre vonatkozó szabályokra;
  • Rugalmasság a műszakok és a munkarend tekintetében;
  • Hosszú távú belgiumi tartózkodásra való hajlandóság.

Nyelv

Jó angol kommunikációs készség (legalább B2).