Archív

Megrendelő (Order picker -Holland nyelvtudással) , Belgiumban

Nyitott pozíciók száma: 284 nap . Elérhető pozícók száma: 2/2Fizetés: tól /h

A Harelbeke városában található Skylux tapasztalt megrendelőt ( order picker ) keres.

A fő feladat a megrendelések felvétele. Nem fog szkennert, sem targonca vagy EPT-t használni. Minden kézzel történik.

A felügyelő irányítása alatt a következőkért felelős:

  • Hangfelvétel ( voice picking) alapján fogja a termékeket válogatni a parancsokat,  a headseten keresztül fogja hallani;
  • Vagy a lista  ellenőrzése egy aplikáción keresztűl, automatikusan kiválasztva az elküldendő termékeket.

A munka jellegével kapcsolatos egyéb feladatok és felelősségek szükség esetén ideiglenesen vagy állandó jelleggel kioszthatók, például:

  • A belső raktárkezelő rendszer segítségével nyomon követheti a készleteket, érvényesítheti a csomagolási bizonylatokat és más szállítási dokumentumokatl;
  • A biztonsági és higiéniai előírások betartása;
  • Egyéb feladatok.

A Skylux önmotivált csapatot épít képzéseken, workshopokon és egyéb tevékenységeken keresztül.

Az Ügynökség először holland nyelvű tesztet végez a munkavállaló képességének ellenőrzése céljából.

A munka napi műszakban zajlik. Garantált 39 óra hetente.

Ez egy hosszú távú állásajánlat.

  • Angol /holland nyelvű önéletrajz szükséges ehhez a munkához;
  • Korábbi munkatapasztalat Order picker pozíción, raktárban ;
  • Csapat szellem és önálló munka képesség,
  • Képes teljesíteni a napi célokat és részlet-orientált;
  • Erős és ellenálló a nehéz csomagokat kell emelni;
  • Rugalmas;
  • Jó  angol írásbeli és szóbeli kommunikációs készséggel kell rendelkeznie;
  • Vezetői engedély - B kategória és saját autó, mivel a közelben nincs tömegközlekedés;
  • Hosszú távú munkát keres Belgiumban (legalább 6 hónap).

Nyelv

Jó holland nyelvtudás (B1-B2) kommunikációs szinten