Archív

Kertész , Belgiumban

Belgiumi partnerünk, az Alcea  tereprendezési munkákra, ácsmunkákra és térburkolatokra specializálódott. Alcea beltéri és szabadtéri városkerteket, dísztavakat, és úszó tavakat hoz létre.

Ha van tapasztalata kertészként, akkor ez a munka alkalmas az Ön számára!

Feladatai a következők lehetnek:

  • Mindenféle fizikai kertkarbantartási feladat a belgiumi kertek különböző projektjeiben,
  • Fű, bokrok vágása, növények elhelyezése,
  • A kert előkészítése tervek alapján,
  •  Tavak porszívózása/tisztítása,
  • tó és medenceszűrők tisztítása ,
  • tavi növények karbantartása,
  • mechanikus szűrők felszerelése és felújítása,
  • a régi szűrőket biofilterekre átváltani,
  • egyéb kertészeti feladatok,

Ez egy hosszú távú ajánlat, motivált és rugalmas munkavállalókat keresünk. Kb heti 38,5 óra,túlóra lehetséges.

Készségek

  • Angol önéletrajz
  • Tapasztalat a mezőgazdaságban, fizikai munkával, vágás és kerti munkák elvégzése
  • A tereprendezéssel, a medencék vagy a tavak tisztításával kapcsolatos hasonló tapasztalatok plusz lesz
  • Rugalmasság a munka ütemezésével
  • Egészséges és erős, készen áll a fizikailag megterhelő munkára
  • Hosszú távú munkát keres Belgiumban

Nyelv

Az angol nyelvtudás kötelező minimum B1.