Archív

Gyártási alkalmazott Willebroek, Belgiumban

Belgiumi partnerünk, a Gastronello 2000 óta vezető családi vállalkozássá nőt. A cég sajtkrokettet és garnélarákkrokettet gyárt, amelyek mind kézzel készülnek. Jelenleg termelési dolgozókat keresnek Willeborek-icsapatukba.

Ez a megfelelő állás az Ön számára, ha készen áll egy stabil munkára a gyártás területén egy növekvő családi vállalkozáshoz csatlakozva!

A napi feladataid közé tartoznak majd a következők:

  • A gép kezelése, az anyag szint ellenőrzése és az utántöltés;
  • A krokettek panírozása (kenyér-/kukoricamorzsába mártás);
  • Minőségellenőrzés és annak biztosítása, hogy minden krokett egyenletesen panírozott és megfelelő mennyiségben kerüljön a tálcákra;
  • A megrendelések listájának pontos követése (a megrendeléshez szükséges krokettek pontos mennyiségének elkészítése a szükséges hozzávalók felhasználásával);
  • A munkaeszközök és a hely takarítása a műszakok után.
  • Egyéb kapcsolódó termelési feladatok.

Ez egy hosszú távú, teljes munkaidős állásajánlat. A munka egy, később két műszakban szerveződik. Az órabér bruttó 12,53 € + pótlékok.

Az egyes részlegekhez szükséges munkaruhát és képzést biztosítunk.

ballot

Juttatások

+ egy hónap után: 6 €
étkezési utalványok naponta
kivéve.
műszakpótlék 0,55 € per
óránként.

Készségek

  • Az álláshirdetésre angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Élelmiszer-előállításban szerzett tapasztalat előny;
  • Önálló és pontos munkavégzésre való képesség;
  • Fizikai alkalmasság és az élelmiszeriparban való munkavégzésre való alkalmasság;
  • Figyelem a higiéniára és az élelmiszerekkel való munkavégzésre vonatkozó szabályokra;
  • Rugalmasság a műszakok és a munkarend tekintetében;
  • Hosszú távú (legalább 6 hónapos) belgiumi tartózkodásra való hajlandóság.

Nyelv

Jó angol kommunikációs készség (legalább B1).