Archív

CNC programozó (15-17€ bruttó óránként) Westerlo, Belgium, Belgiumban

Nyitott pozíciók száma: 283 nap . Elérhető pozícók száma: 4/4Fizetés: tól 15€/h

Belgiumi ügynökségi partnerünk most tapasztalt jelentkezőket keres CNC programozó pozícióba a Hertecant vállalaton belülre Weesterlo városába.

Ha Ön CNC programozó és hajlandó Belgiumban dolgozni, akkor ez az ajánlat Önnek szól!

Munkaköri leírás

  • Fanuc CNC gép kezelése;
  • A szükséges beállítások elvégzése a CNC-gépen;
  • A szükséges beállítások elvégzése a CNC megmunkálóközponton – FANUC gépek alkatrészei;
  • A végtermék minőségének ellenőrzése.

Feltételek

  • Hosszú távú, teljes munkaidős ajánlat
  • Heti 38 óra
  • 2 különböző műszakban történő munkavégzés
  • Óránként bruttó 15 és 17 € közötti fizetés, a tapasztalattól függően. A nettó fizetésről a jelöltet az interjú után tájékoztatjuk, miután kiszámoltuk és meghatároztuk az adókulcsot.
  • A fizetést minden héten, minden csütörtökön fizetik ki. Az első fizetést a második csütörtökön fizetik ki.
  • Egyágyas szoba;
  • A szállások közötti közlekedés történhet saját autóval (üzemanyag-visszatérítési program), elektromos kerékpárral (10€ hetente) vagy normál kerékpárral (nincs költség);
  • Visszatérítés 150€-ig, az első utazási jegy és az üzemanyagszámlák alapján, 5 munkanap után, a következő fizetéssel fizetve;
  • Az ügynökség által biztosított ruházat és felszerelés.

Készségek

  • Angol nyelvű önéletrajz korábbi munkatapasztalattal;
  • releváns tapasztalat a Fanuc rendszerrel kapcsolatban;
  • B kategóriás jogosítvány
  • Elérhető hosszú távú munkára Belgiumban.

Nyelv

Jó kommunikációs készség angol nyelven (legalább B1)