Archív

C kategóriás sofőr Bornem, Belgiumban

  • Ügyfelünk Hollandiában a VRD egy családi vállalkozás, amely törődik munkatársaikkal és ügyfeleikkel. A VRD tapasztalt C kategóriájú járművezetőket keres.
    A VRD kiterjedt flottája több mint 45 teherautóval és 80 elosztó járművel rendelkezik, amelyek több mint 90% -a Euro 6-os motorral van felszerelve. Ezenkívül van 5 Terberg és 5 kisteherautó is, amelyek mindegyike tökéletesen felszerelt.
    Feladatai a következők lesznek
    • anyagok szálítása naponta a „csináld magad”  boltokba;
    • Vezesse a teherautót főleg Belgiumban, a raktártól az üzletekig;
    • A teherautót megrakják az Ön számára, de kézi vagy elektromos raklap segítségével fogja  le rakodni az ügyfeleknél;
    •  Kézi és automata sebességváltó kezelése, fedélzeti számítógéppel való munka.
    • A rakodóhíd használata.
    Ez az üres állás teljes munkaidős, és a munkaidő-beosztás heti 40 és 50 óra között változik, ezért a jelölteknek rugalmasnak kell lenniük műszakokkal és órákkal. Felelős, tapasztalt és motivált jelentkezőket keresünk. A fizetés heti 415 € és 500 € nettó  között változhat, a ledolgozott óráktól függően.
ballot

Juttatások

juttatás napi 6 euró nettó

Készségek

  • Angol nyelvű önéletrajz szükséges
  • A flamand utakon szerzett tapasztalat plusz
  • A C kategóriás járművezetőként szerzett minimális tapasztalat 2 év.
  • Elérhetőség hosszú távon Belgiumban
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Rugalmas munkaidővel és menetrenddel

Nyelv

Angol nyelvtudás minimum B1 szintű vagy francia B1 szintű.