Archiv

Výrobný pracovník (balenie mäsa) Wijchen, v Holandsku

Pozice je otevřená pro 297 dníDostupné pozice: 2/2Mzda: od 10.41€/h

Popis práce

Het Vleespannetje B.V. je dodávateľom mäsa, ktorý sa špecializuje na čerstvé a varené jedlá. Spoločnosť expanduje a v súvislosti s tým hľadá ďalších pracovníkov mäsovýroby na pomoc vo výrobe a na zabezpečenie dobrej kvality mäsových výrobkov pre svojich klientov.

Hlavnou náplňou práce je:

  • Vyprážanie mäsa vo fritéze;
  • Balenie čerstvého alebo tepelne upraveného mäsa do plastových nádob pred ich uložením do prepraviek a paliet;
  • Premiestňovanie paliet na rôzne miesta v sklade pred tým, ako sa naložia na nakladné autá;
  • Kontrola kvality produktov a hlásenie akýchkoľvek chýb supervízorovi;
  • Udržiavanie čistoty na pracovisku;
  • Ďalšie úlohy, ak to je potrebné.

Teplota v sklade sa pohybuje okolo +2ºC/+5ºC.

Jedna denná smena, začína o 6:00 ráno, od pondelka do piatka. Smeny končia keď sa dosiahne denný cieľ. Nadčasy sú možné v závislosti od prevádzky.

Dlhodobá pracovná ponuka. Zamestnanci, ktorí podávajú dobrý výkon môžu ostať vo firme 1,5 roka alebo viac.

accessibility

Zkušenosti

  • Životopis v angličtine je nevyhnutný k uchádzaniu sa o túto prácu;
  • Skúsenosti s prácou vo výrobe, v zahraničí, najmä v potravinárskom priemysle je veľkou výhodou;
  • Seriózny a motivovaný kandidát s dynamickou osobnosťou, tímovým duchom a schopnosťou pracovať samostatne;
  • Flexibilita čo sa týka pracovného času a teplôt v sklade;
  • Dodržiavanie predpisov pre potravinársky priemysel a noriem HACCP;
  • Zdravý kandidát, schopný pracovať v stoji a na opakujúcich sa úlohách;
  • Keďže práca súvisí s mäsovýrobou, zamestnanci nemôžu mať infekčné alebo kožné choroby;
  • Šperky, umelé riasy alebo nalakované nechty sú zakázané;
  • Ochota ostať pracovne v Holandsku na dlhší čas (aspoň 1 rok).

language

Jazyk

Dobré komunikačné schopnosti v angličtine (min. B1 úroveň)